Spájame Občanov Slovenska – SOSK

„Najlepší spôsob ako predpovedať svoju budúcnosť, je vytvoriť ju.“

Abraham Lincoln

Vážení spoluobčania, milí sympatizanti,

Možno sa osobne nepoznáme, ale ak Vás naša platforma Sedem statočných žien do Európskeho Parlamentu, nezávislých kandidátok strany Spájame Občanov Slovenka SOSK /www.sosk.sk/ pozitívne oslovila a vidíte v našej kandidatúre aj svoje hodnotové postoje, cítite rovnakú občiansku angažovanosť, či profesijné smerovanie, pridajte sa k nám.

Životné príbehy každej z nás ukazujú, že nežijeme len pre seba. Chceme prispieť k budovaniu mierovej a prosperujúcej Európy a životodarného Slovenska. Ak však chceme uspieť potrebujeme Vašu podporu.

S vďačnosťou uvítame finančný dar, ktorý môžete vložiť na transparentný účet SK78 0200 0000 0049 4232 6053 a tým podporiť spoločnú kampaň.

Vďačne prijmeme aj Vaše ďalšie formy pomoci i pozvanie do regiónu, aby sme sa stretli s tými, ktorým nie je ľahostajný život Slovákov v spoločnej Európe. Napíšte nám na info@sosk.sk, a my radi prídeme.

Chceme, aby ste nás spoznali aj osobne, skôr ako nám vo voľbách 8. júna zveríte svoj hlas do Európskeho Parlamentu.

Vašich 7 statočných žien

1.     Libuša Nicholson

2.     Petra Bertová Polovková

3.     Andrea Gállová

4.     Mária Kovaľová

5.     Zuzana Fialová

6.     Silvia Halecká

7.     Dagmar Weissabelová

Podporte nás

Ak máte záujem pomôcť akýmkoľvek spôsobom našej strane, a tým aj úspešnému, hrdému Slovensku, budeme vďační, ak sa s nami spojíte prostredníctvom info@sosk.sk.

Transparentný účet SK78 0200 0000 0049 4232 6053